Logo firmy

O firmie

Firma TECHNAT IT powstała w kwietniu 2006r. w wyniku wieloletnich doświadczeń w branży elektrycznej, telekomunikacyjnej, informatycznej oraz technicznego zabezpieczenia mienia.
Od początku swojej działalności, firma wykonuje pełen zakres usług w wyżej wymienionych dziedzinach. Dotyczy to zarówno sprzedaży bezpośredniej, integracji i wdrożeń systemów, obniżania kosztów ich pracy oraz serwisu.

W trosce o potrzeby swych Kontrahentów, wykazujemy się indywidualnym i profesjonalnym podejściem do każdego problemu

Ciągły rozwój firmy ukierunkowany jest na wdrażanie nowych technologii i poszerzanie zakresu usług w zależności od potrzeb naszych Klientów. Świadczymy usługi w zakresie budowy systemów, sprzedaży urządzeń oraz serwisu (gwarancyjnego i pogwarancyjnego), zarówno dla małych firm jak i większych przedsiębiorstw. Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam na ugruntowanie naszej pozycji na rynku usług na przestrzeni lat.

Świadczymy usługi w zakresie

Nasze usługi realizujemy na podstawie umów jednorazowych lub zleceń, z możliwością kontynuacji współpracy na podstawie umowy serwisowej (miesięcznej, kwartalnej oraz umów indywidualnych).
Z opieki serwisowej mogą korzystać zarówno firmy jak i klienci indywidualni. Jesteśmy elastyczni w stosunku do naszych Klientów i indywidualnie podchodzimy do ich potrzeb.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem firmy Slican oraz innych firm, dzięki czemu posiadamy wszelkie uprawnienia pozwalające na profesjonalny montaż i serwis (gwarancyjny i pogwarancyjny) wyżej wymienionych systemów. Podadto w trosce o naszych Klientów, na czas naprawy systemu dostarczamy własne podzespoły w celu wyeliminowania przerw w pracy systemów.

Slican