Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Logowanie

O firmie

Firma TECHNAT IT Jan Nather Zakład Elektryczno - Elektroniczny powstała w kwietniu 2006r. w wyniku wieloletnich doświadczeń w branży elektrycznej, telekomunikacyjnej, informatycznej oraz technicznego zabezpieczenia mienia. Od początku swojej działalności, firma wykonuje pełen zakres usług w w/w dziedzinach. Dotyczy to zarówno sprzedaży bezpośredniej, integracji i wdrożeń systemów, obniżania kosztów ich pracy oraz serwisu.


W trosce o potrzeby swych Kontrahentów, wykazujemy się indywidualnym i profesjonalnym podejściem do każdego problemu.


Ciągły rozwój firmy ukierunkowany jest na wdrażanie nowych technologii i poszerzanie zakresu usług w zależności od potrzeb naszych Klientów. Świadczmy usługi w zakresie budowy systemów, sprzedaży urządzeń oraz serwisu (gwarancyjnego i pogwarancyjnego), zarówno dla małych firm jak i większych przedsiębiorstw. Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam na ugruntowanie naszej pozycji na rynku usług na przestrzeni lat. 

 

Świadczymy usługi w zakresie:

 ·         budowy sieci i systemów komputerowych, sprzedaży osprzętu pasywnego i aktywnego,

 ·         budowy instalacji elektrycznych (do 1KV) i pomiarów,

 ·         budowy sieci telekomunikacyjnych, sprzedaży central telefonicznych i konserwacji (w oparciu o technologię firm m.in. SLICAN, PANASONIC, PLATAN)

 ·         budowy systemów technicznego zabezpieczenia mienia (w oparciu o technologię firm m.in. SATEL, ROGER, APER, CORRAL, HSK Data, HIKVISION, SONY, SIEMENS, PANASONIC, BOSH, AAT, UTC Fire & Security):

 -        telewizja przemysłowa (CCTV),

 -        systemy alarmowe,

 -        kontrola dostępu,

 -        rejestracja czasu pracy,

 -        systemy wartownicze,

 -        systemy p-poż. i oddymiania,

 ·         budowy sieci domofonowych i videodomofonowych (w oparciu o technologię firm m.in. SLICAN, FARFISA, COMMAX, URMET, ACO)


Nasze usługi realizujemy na postawie umów jednorazowych lub zleceń, z możliwością kontynuacji współpracy na podstawie umowy serwisowej (miesięcznej, kwartalnej oraz umów indywidualnych). Z opieki serwisowej mogą korzystać zarówno firmy jak i klienci indywidualni. Jesteśmy elastyczni w stosunku do naszych Klientów i indywidualnie podchodzimy do ich potrzeb.


Jesteśmy Autoryzowanym Serwisem Firmy Slican oraz innych firm, dzięki czemu posiadamy wszelkie uprawnienia pozwalające na profesjonalny montaż i serwis (gwarancyjny i pogwarancyjny) w/w systemów. Ponadto w trosce o naszych Klientów, na czas naprawy systemu dostarczamy własne podzespoły w celu wyeliminowania przerw w pracy systemów.

Powered by Joomla!®. Developed by: Paradise WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.